Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace

  • 1 υπνοδωμάτιο
  • 2 μπάνια

Οι επισκέπτες του Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace Βουκουρέστι με 2 υπνοδωμάτια έχουν τη δυνατότητα να επισκεφθούν τους Κήπους Cismigiu, που βρίσκονται σε απόσταση 14 λεπτών με τα πόδια. Το διαμέρισμα απέχει περίπου 2 χλμ. από σταθμό τρένου Βόρειος και μόνο 450 μέτρα από τον σταθμό λεωφορείων Piata 21 Decembrie 1989.

Το κατάλυμα παρέχει στους επισκέπτες κουζίνα, καθώς και σύγχρονες ανέσεις, όπως ρυθμιζόμενο κλιματισμό. Επιπλέον, υπάρχουν στεγνωτήρας μαλλιών και μεγάλες πετσέτες μπάνιου.

Το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace διαθέτει κουζίνα.

Το Βουκουρέστι απέχει μόλις 19 λεπτά με τα πόδια από αυτό το διαμέρισμα. Χάρη στην κεντρική θέση του Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace, η Πλατεία Πανεπιστημίου είναι σε απόσταση μόλις 600 μέτρων. Επίσης σε απόσταση μόνο 5 λεπτά με τα πόδια από αυτό το κατάλυμα βρίσκεται το Εθνικό Μουσείο Τέχνης της Ρουμανίας. Αυτό το διαμέρισμα απέχει μόνο 550 μέτρα από τον σταθμό του μετρό Universitate.

Χρειάζεστε περισσότερες επιλογές;
Check Top hotels near Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace Βουκουρέστι
Urban Chic
Τιμή μόνο για κινητά

Urban Chic

6 μ από το κατάλυμα
USD 71 USD 64
ανά νύχτα
Metropole Apartments University Square
Τιμή μόνο για κινητά

Metropole Apartments University Square

38 μ από το κατάλυμα
USD 108 USD 97
ανά νύχτα
Elegant 2 Room Apartament - Central
Τιμή μόνο για κινητά

Elegant 2 Room Apartament - Central

7.3
Καλό 17 σχόλια
50 μ από το κατάλυμα
    Πρόσβαση στο ξενοδοχείο

    Αεροδρόμια

    Βουκουρέστι Οτοπένι Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    The North Train Station
    2,1 χλμ.

    Εγκαταστάσεις

    Διαδίκτυο

    • Wi-Fi

    Στάθμευση

    • Στάθμευση

    Υπηρεσίες καταλύματος

    • Αποθήκευση αποσκευών

    Στα δωμάτια

    • Κλιματισμός
    • Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ

    Στο μπάνιο

    • Πλυντήριο ρούχων

    Συσκευές

    • LCD TV

    Γενικές εγκαταστάσεις

    • Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
    • Ανελκυστήρας

    Κατοικίδια

    • Δεν επιτρέπονται κατοικίδια !

    Σημαντικές πληροφορίες

    Check-in: από 14:00 έως 23:59
    Check-out: έως 11:00
    Συχνές ερωτήσεις
    • Πού ακριβώς είναι το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace;
      Το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace βρίσκεται κοντά σε Εθνικό Μουσείο Τέχνης της Ρουμανίας.
    • Ποια αξιοθέατα έχει κοντά στο το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace;
      Τα γνωστά αξιοθέατα που βρίσκονται κοντά στο το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace περιλαμβάνουν Βουκουρέστι, που απέχει 14 λεπτά με τα πόδια.
    • Υπάρχουν εστιατόρια κοντά στο το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace;
      Τα εστιατόρια κοντά στο το Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace περιλαμβάνουν Caru' cu bere και Ad Hoc Bistro και απέχουν μόνο 10 λεπτά με τα πόδια.
    • Στο αυτό το διαμέρισμα υπάρχει πλυντήριο;
      Ναι, αυτό το διαμέρισμα διαθέτει πλυντήριο ρούχων.

    Τοποθεσία

    Map
    Σε κοντινή απόσταση

    Αεροδρόμια

    Βουκουρέστι Οτοπένι Αεροδρόμιο
    17 χλμ.

    Σταθμοί τραίνων

    The North Train Station
    2,1 χλμ.

    Αξιοθέατα κοντά

    Εστιατόρια κοντά

    Φωτογραφίες

    Αξιολογήσεις

    Δεν έχει σχόλια ακόμα :(

    Εάν έχει μείνει σ' αυτό το ξενοδοχείο, μοιραστείτε την εμπειρία σας μαζί μας

    Γράψτε σχόλιο

    Γράψτε σχόλιο

    Πότε ταξιδέψατε;

    Η βαθμολογία σας

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Πολύ κακό
    Εξαιρετκό

    Τα στοιχεία σας

    Από πού είστε;
    Ευχαριστούμε! Σας ευχαριστούμε που αφιερώσατε χρόνο για να μοιραστείτε την εμπειρία σας. Το σχόλιό σας θα δημοσιευτεί σύντομα.
    Επιστροφή στα σχόλια
    Το σχόλιο δεν έχει αποσταλεί.

    Επικοινωνήστε μαζί μας

    Εάν χρειάζεστε περισσότερα από 4 δωμάτια, παρακαλώ, υποβάλετε αίτημα ομαδικής κρατήσης.
    Τα στοιχεία σας
    Θέμα
    Μήνυμα
    Stunning Views 2Br Flat - Top Location - Terrace Βουκουρέστι

    Εμφάνιση στο χάρτη:

    Αξιοθέατα
    Συνιστώμενα εστιατόρια
    Οι δημόσιες συγκοινωνίες
    Ευχαριστούμε για την ανταπόκρισή σας
    Ευχαριστώ για την εγγραφή
    Κλείσιμο